Eurocup Liberec

01.09.2011 21:01

Ahoj sportovní nadšenci,

o víkendu jsme se zúčastnili letošních posledních koloběžkových závodů v rámci Eurocupu. Sobotní závod se konal ve sportovním areálu ve Vesci, nědělním závodem se stal výjezd na Ještěd dlouhý 6km.

Prvním sobotním závodem bylo kriterium na 35km, následovaly štafety. Václav Puš se na trati dlouhé 35 km umístil na výborném 7.místě, Michaela Balatková dojela do cíle na 2.místě. Ve štafetách mužů kluci vybojovali stříbrnou medaili, holky zlatou medaili.

Ve fyzicky náročném nedělním závodě se objevil Václav Puš na vrcholu Ještědu na 8.místě. Michaela Balatková letos v posledním závodě sezony vystoupala na stupínek nejvyšší, druhou letošní trojnásobnou mistryni Evropy Rosane Rheine z Nizozemí za sebou nechala téměř dvě minuty.

Těšíme se na novou koloběžkářskou sezonu, trhni si nohou:-)