Mistrovství Evropy v koloběhu Nizozemí-Woudenberg

08.08.2011 14:44

Ahoj všichni,

ve dnech 28. - 30.7.2011 jsme se zúčastnili Mistrovstní Evropy v Nizozemí. Absolvovali jsme všechny závody, které pro nás pořadatelé připravili. Závody začaly sprintem na 780m, dále následovalo kritérium na 15 km, štafeta a na závěr maratónských 42 km.

V mužské kategorii se umístil Václav Puš ve sprintu na 9. - 16. místě, v kritériu na 8. místě. Ve štafetě na 30 minut plus jedno kolo vybojoval společně s Aloisem Onderkou a Jaroslavem Odvárkou skvělou stříbrnou medaili. V maratónském závodě se pak ještě o jedno místo polepšil oproti kritériu.

Michaela Balatková se v kategorii žen umístila ve sprinterském závodě na 5.- 8. místě, v kritériu na 4. místě. Ve štafetě vybojovala společně s Ivou Dvořákovou a Pavlínou Soukupovou bronzovou medaili. Maraton dojela opět na 4.pozici.

Týden po závodech zůstali členové Eleven footbike teamu v pořádající zemi a regenerovali vyjížďkami konanými do okolí po nespočetném množství cyklostezek.